Bretzel ve Çubuk Kraker

Project Overview

Bretzel ve Çubuk Kraker Üretim hattı, bretzel ve çubuk kraker için özel tasarlanmış bir üretim hattıdır.   Hamur mikserlerinden paketleme makinesi ne kadar tam otomatik üretim yapabilmektedir.

Bu ürünlerin susam, tuz, biber ve değişik baharatlarla zenginleştirilmesi ve ortaya nefis bir lezzetin çıkabilmesi için tüm ekipmanlar tasarlanmış ve geri kazanma üniteleri ile üretim maliyeti düşürülmüştür.

Yufkadan kesme veya enjeksiyon şeklinde üretim çeşitleri müşterimizin talep ettiği üretim yelpazesine göre şeçilmekte ve makina grupları oluşturulmaktadır.

             Gıdaya temas eden bütün yüzelerde kullanılan malzemeler gıda şartnamelerine uygundur. Taşıyıcı bantlar gıdaya uygun paslanmaz çelik tel örgü ve poliuretan bantlardır. Plc kontrollü olup dokunmatik ekranla hız ve zaman ayarlamaları çok kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Üretim çeşidine göre ayarları hafızaya kayıt edip tek tuşla üretiminize uygun ayarları seçebilirsiniz.

             Anahtar teslimi komple mutfak gurubundan paketleme makinesi ne kadar Bretzel ve Çubuk Kraker Üretim hattı, bütün makina ve ekipmanları ile birlikte, ürün Know How ları da verilerek, fabrika binanıza kurulmakta ve işletmeye alınmaktadır.

Kapasite

100kg/s (600mm bant genişliğinde 16m fırınlı)
200kg/s (1000mm bant genişliğinde 24m fırınlı)
300kg/s (1000mm bant genişliğinde 36m fırınlı)

Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz