Jaffa Kek

Project Overview

 

 

 

 

 

 

 

Jaffa Kek Üretim Hattı

Jaffa Kek Üretimi için özel tasarlanmış bir üretim hattı dır. Mutfak gurubundan paketleme makinesi ne kadar tam otomatik üretim yapabilmektedir.

Kek ve jöle için reçeteler ve üretim bilgileri, son derece kullanışlı makina grupları ve tamamen paslanmaz çelik ekipmanlar sunmaktayız.

Makinaların yerleştirilmesi, mevcut alana göre özel çözümler ve işletme bilgileri aktarımı tamamen tarafımızdan verilmektedir.

Kapasite

150kg/s (600mm bant genişliğinde 16m fırınlı)
300kg/s (800mm bant genişliğinde 24m fırınlı)
500kg/s (1000mm bant genişliğinde 30m fırınlı)

             Gıdaya temas eden bütün yüzelerde kullanılan malzemeler gıda şartnamelerine uygundur. Taşıyıcı bantlar gıdaya uygun poliuretan bantlardır. Plc kontrollü olup dokunmatik ekranla hız ve zaman ayarlamaları çok kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Üretim çeşidine göre ayarları hafızaya kayıt edip tek tuşla üretiminize uygun ayarları seçebilirsiniz.

             Anahtar teslimi komple mutfak gurubundan paketleme makinesi ne kadar Jaffa Kek Üretim Hattı, bütün makina ve ekipmanları ile birlikte, ürün Know How ları da verilerek, fabrika binanıza kurulmakta ve işletmeye alınmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler, uluslararası gıda şartnamelerine uygundur.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz